pl en de fr ru

plmeble1

pllogo1

pllogo1

LOGO

Logo to znak rozpoznawczy. Od zarania dziejów ludzie czuli potrzebę określenia swojej indywidualności. Dlatego tworzymy taki symbol graficzny lub napis służący identyfikacji firmy bądź organizacji, który różniłby się od konkurencji i wyrażał prestiż. Dlatego tworzymy logo.

Logo powinno reprezentować przedsiębiorstwo bądź markę, na papierach firmowych, samochodach, gadżetach reklamowych, ubraniach roboczych, budynkach. Im więcej "nośników" tym większa rozpoznawalność. Cytując za Wikipedią: Logo powinno u odbiorcy wywoływać odpowiednie, ściśle wybrane przez projektanta, skojarzenia oraz wzbudzać konkretny nastrój, a jeśli to możliwe, motywować również do pożądanej reakcji(...). Zaletą dobrego logo jest możliwość jego wykorzystania w różnych miejscach i w różnych rozmiarach. Cechą, która to umożliwia jest skalowalność, czyli możliwość zachowania czytelności logo niezależnie od rozmiaru".

Jestem profesjonalistką i dzięki swoim umiejętnościom potrafię odpowiedzialnie zaprojektować znak identyfikacyjny danego klienta.

 

MEBLE

Kiedy przychodzi moment doboru mebli do zaprojektowanej przestrzeni publicznej, staramy się unikać gotowców dla mas. Do każdego wnętrza dobry architekt powinien umieć zaprojektować indywidualny zestaw mebli. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że jest to również kwestią środków finansowych. Meble są istotną częścią aranżacji, architekt wnętrz powinien umieć je wkomponować w całość projektu. Spójny i harmonijny układ przestrzeni wewnętrznej jest wizytówką profesjonalnego architekta i jego najlepszą rekomendacją.