PL EN

Jeżeli szukasz architekta wnętrz, który podejmie się aranżacji Twojego domu lub mieszkania na terenie Podkarpacia, czy jesteś z Rzeszowa, Krakowa, Warszawy czy też innego miasta w Polsce- dobrze trafiłeś. Jesteśmy kreatywną pracownią architektury wnętrz, która nie zawęża swojego działania jedynie do Podkarpacia. Oferujemy usługi aranżacyjne na terenie całego kraju, przez co jesteśmy otwarci na współpracę z każdym potencjalnym Klientem. Realizujemy wysokiej jakości projekty ponieważ wiemy, że każdy szczegół ma znaczenie.

AN IDEA Alicja Nawracaj Szramowiat to autorska pracownia, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz prywatnych, takich jak mieszkania, apartamenty, domy w zabudowie szeregowej i rezydencje. Aranżujemy przestrzenie w sposób praktyczny i niekonwencjonalny. W ofercie firmy mamy projekty koncepcyjne, funkcjonalne, przestrzenne, branżowe, techniczne, rozwinięcia detali, wizualizacje 3D, rysunki techniczne mebli na zamówienie, jak również konsultacje, dobór wyposażenia i materiałów oraz nadzór autorski podczas realizacji. Tworzymy projekty oryginalne, autorskie, niebanalne, funkcjonalne i dopasowane do oczekiwań i możliwości inwestora. Posiadamy bazę starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych branżystów oraz ekip wykonawczych w zakresie prac remontowych i stolarskich. Dzięki temu nasze pomysły są sprawnie wprowadzane w życie. Zaufanie, którym obdarzyli nas inwestorzy zaowocowało i wspólnie możemy się pochwalić wieloma zrealizowanymi wnętrzami na terenie Polski i Europy.

Nasza usługa to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu. Architektura wnętrz to nasza pasja, dlatego staramy się, by klienci byli zawsze zadowoleni zarówno z przebiegu współpracy, jak i efektu końcowego.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i sumiennie wprowadzamy w życie wytyczne klienta tworząc wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne wnętrza, dostosowane do jego potrzeb.

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów wnętrz prywatnych na terenie Polski współpracując z wieloma usatysfakcjonowanymi klientami. Staramy się, by nasze projekty były nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale też niezwykle użyteczne. Kochamy nowoczesne wnętrza i często sięgamy po nowatorskie rozwiązania. Nie zapominamy jednak o tradycji. Nierzadko łączymy zwyczajowe rozwiązania z nowoczesnymi metodami. Każdy projekt starannie dopasowujemy do wymagań klienta.

Tworzenie aranżacji wnętrz dzielimy na kilka etapów:

1) Rozmowa z klientem, podczas której ustalamy potrzeby inwestora, budżet, styl projektu oraz poznajemy funkcje, jakie ma pełnić wybrane wnętrze

2) Prezentacja kilku koncepcji, spośród których wybierana jest najlepsza - na tym etapie przedstawiamy klientom wizualizacje bądź uproszczone rysunki zaprojektowanych wnętrz

3) Omawianie szczegółów, by doprecyzować wymagania klienta i wprowadzić ewentualne poprawki do wybranego projektu

4) Praca nad projektem wykonawczym i pomoc w realizacji prac remontowych

Pracowania AN IDEA Alicja Nawracaj Szramowiat dba, aby aranżacja mieszkań i apartamentów odpowiadała indywidualnym potrzebom i gustom przyszłych użytkowników. Podporządkowujemy przestrzeń wymaganiom inwestorów, zapewniając pełną funkcjonalność i wysokie walory użytkowe.

Podejmujemy się działań, które pozwolą zachować optymalną komunikację w pomieszczeniach i zabiegamy, aby projekty wnętrz były spójne. Łączymy w przemyślany sposób poszczególne komponenty z oświetleniem, kolorami, teksturami. Projektowanie przestrzeni prywatnych nosi także znamiona indywidualne. Wystrój wnętrz powinien posiadać cechy charakterystyczne właścicieli, odpowiadać ich upodobaniom i preferencjom. Przeprowadziliśmy liczne realizacje na terenie całego kraju.

Przytulne kawalerki, mniejsze i większe mieszkania, duże apartamenty, rezydencje czy domy w centrum i na obrzeżach miasta - znamy receptę na aranżację każdego wnętrza, bez względu na jego metraż czy położenie.

Wśród naszych realizacji znajdą Państwo kompleksowe, zróżnicowane projekty wnętrz całego mieszkania i apartamentu lub wybranych pomieszczeń jak: salon z kuchnią, łazienki, sypialnie, pokoje dziecięce.

Najlepszy architekt wnętrz doskonale wie, jak połączyć oczekiwania Klienta z oryginalnością projektu i nowoczesną wizją. AN IDEA Alicja Nawracaj Szramowiat to pracownia architektury wnętrz z Podkarpacia, którą tworzy zespół wykwalifikowanych pasjonatów. Zajmujemy się profesjonalną aranżacją wnętrz, tworząc wyjątkowe projekty całych mieszkań, domów, poszczególnych pomieszczeń oraz przestrzeni publicznych. Współpracujemy z firmami i inwestorami, projektując wnętrza w województwie Podkarpackim oraz na terenie całego kraju. Często podejmujemy się aranżacji wnętrz w takich miejscowościach jak m.in. Rzeszów, Krosno, Kraków, Warszawa, Poznań. Chociaż efekty naszej pracy można podziwiać również na terenie Skandynawii czy UK.

Realizujemy projekty wykonawcze oraz koncepcyjne na terenie całej Polski. Sami wykonujemy wizualizacje 3D, co sprawia, że możemy zaproponować Klientom konkurencyjne ceny. AN IDEA Alicja Nawracaj Szramowiat to biuro projektowe, które stawia na kompleksowość usług, umiejętnie łącząc estetykę wraz z funkcjonalnością projektu.

Jeżeli zależy Ci na zatrudnieniu najlepszego architekta wnętrz, wybierz biuro projektowe AN IDEA Alicja Nawracaj Szramowiat z siedzibą na Podkarpaciu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w zakresie projektu. Zachęcamy do kontaktu.