PL EN

Projektowanie i aranżacja wnętrz - Krosno

Projektant wnętrz Alicja Nawracaj Szramowiat, jako architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz aranżacją przestrzeni mieszkalnych, jak i publicznych. Razem z zespołem specjalistów oferuje kompleksową obsługę klientów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Aranżacja, projektowanie wnętrz - Krosno

Projektujemy miedzy innymi w takich miastach jak Krosno, Rzeszów ale również Zakopane i Warszawa. Działamy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Pełne zaangażowanie, pasja oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań, pozwalają nam tworzyć oryginalne odważne wnętrza, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Kompleksowe projektowanie i aranżacja wnętrz - AnIdea Krosno

Projektowanie i aranżacja wnętrz - wnętrza prywatne i publiczne

Nie ma nic przyjemniejszego po ciężkim dniu pracy, niż wypoczynek w pięknym, idealnie zaprojektowanym wnętrzu. Jeśli marzą Państwo o eleganckim salonie, który cieszy oko domowników i gości wygodnej kuchni, w której gotowanie sprawia jeszcze większą przyjemność przestronnej sypialni, wyposażonej w dodatkowe miejsce do przechowywania unikalnym wnętrzu z charakterem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio. Realizujemy rozmaite projekty wnętrzarskie, mając na względzie nie tylko jego estetykę, ale także funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń komercyjna i publiczna odgrywa kluczową rolę w kreowaniu wizerunku firmy lub instytucji. Projektowanie tego typu wymaga od architekta nie tylko wrażliwości estetycznej, ale również specjalistycznej wiedzy oraz przygotowania praktycznego. Kreatywny zespół AN Idea, pod przewodnictwem projektantki Alicji Nawracaj Szramowiat realizuje autorskie aranżacje powierzchni biurowych, gastronomicznych i hotelarskich. Projektujemy m.in.: biura, sale konferencyjne, kancelarie szkoły, przedszkola, biblioteki gabinety lekarskie, salony fryzjerskie, strefy SPA centra handlowe, sklepy, punkty sprzedaży restauracje, kawiarnie, puby hotele, pensjonaty, hole recepcyjne obiekty sportowe i rekreacyjne Przy pracy nad tego rodzaju projektami szczególną wagę przywiązujemy do funkcjonalności oraz ergonomii. Projektujemy wnętrza piękne i praktyczne. Bez względu na rodzaj aranżowanej przestrzeni dbamy o jej atmosferę. Kreujemy odpowiedni klimat i nastrój za pomocą oświetlenia, doboru faktur, połączenia kolorystycznego.