PL EN

Lampa  ALLOW  LedLIGHT wykonana z transparentnego ekranu LED została opatentowana, zaprojektowana i wykonana wspólnie z AN IDEA ® Alicja Nawracaj Szramowiat oraz firmą LedLIVE® W 2019 roku.

Nowe rozwiązania w dziedzinie technologii LED dają nowe możliwości jeżeli chodzi o ekrany transparentne. Z praktycznego punktu widzenia instalacja ekranu transparentnego w oknie (szklanej witrynie, na szklanej fasadzie) nie zasłania tego co się za nią dzieje. Klient mimo wyświetlanego kontentu widzi, co sklep/galeria ma do zaoferowania w środku.

Ponadto ekrany LedLIGHT wpisują się w trendy ECO bo do produkcji stosuje się znacznie mniej materiału, a pobór mocy jest nawet 3-krotnie mniejszy niż standardowe nośniki.  Z chwilą ich wejścia na rynek, pojawiły się nowatorskie projekty, nietuzinkowe aranżacje.

Powstaje coraz więcej miejsc, gdzie ekrany transparentne LedLIGHT są częścią tła, budowania nastroju. Wyświetlane są na nim dowolne kontenty jak np. lasy, wodospady, czy produkty same w sobie bez zbędnego tła (efekt 3D), tym samym klient nie jest atakowany na wejściu, a zachęcany do wejścia.

Innowacja - nakładki na okna i klamki dla firmy solo w 2018 roku.

Alicja Nawracaj-Szramowiat w ramach projektu „PODWYŻSZENIE KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SOLO W SKUTEK WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ” dla firmy SOLO wykonała usługi projektowe polegające na:

- zaprojektowaniu nowych, innowacyjnych produktów - nakładek aluminiowych na okna PCV - 3 projekty wzornicze nowego produktu - OKNA Z NAKŁADKĄ ALUMINIOWĄ (po jednym projekcie wzorniczym dla każdego z 3 stylów - klasyczny, nowoczesnym, rezydencyjny)

- zaprojektowaniu nowych, innowacyjnych produktów - klamek - 6 projektów koncepcji

- zaprojektowaniu gamy kolorystycznej dla nowych produktów - nakładek aluminiowych na okna PCV

Powyższe działania zostały zrealizowane w podziale na etapy tj. projekt koncepcyjny, projekt szczegółowy i nadzór nad wdrożeniem.

Innowacja – nakładki na okna i klamki dla firmy solo w 2018 roku.

Innowacja - podświetlane okno i filtr antysmogowy dla firmy pamo w 2020 roku.

Alicja Nawracaj Szramowiat pomogła w realizacji projektu, w którym firma PAMO wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty jakimi są okna z innowacyjnymi funkcjonalnościami w dwóch kategoriach:

- BASIC - okna z innowacyjnej linii wyposażone w nawiewniki, w których zamontowane zostaną filtry węglowe, zatrzymujące zanieczyszczenia powietrza: pył zawieszony PM10, dodatkowo oczyszczające napływające powietrze z węglowodorów, substancji organicznych i alergenów

- PREMIUM - w produktach w tej kategorii w nawiewnikach zostaną umieszczone filtry węglowe o zwiększonej gęstości, a tym samym skuteczności zatrzymywania zanieczyszczeń i alergenów

Ponadto w nowej ofercie będzie możliwość wyposażenia okien w listwę z diodami LED, oświetlającą powierzchnię szyby. Wbudowany w okno system oświetlenia pozwoli na nastrojowe doświetlenie wnętrza oraz kolorystyczne wyróżnienie budynku.

System oświetlenia będzie sterowany za pomocą specjalnie zaprojektowanej aplikacji, pozwoli na nastrojowe, różnobarwne doświetlenie wnętrza w zależności od preferencji użytkownika.

Innowacja - podświetlane okno i filtr antysmogowy dla firmy pamo w 2020 roku.