PL EN

Lampa ALLOW wykonana z transparentnego ekranu ledowego.

Nowe rozwiązania w dziedzinie technologii LED dają nowe możliwości jeżeli chodzi o ekrany transparentne. Z praktycznego punktu widzenia instalacja ekranu transparentnego w oknie (szklanej witrynie, na szklanej fasadzie) nie zasłania tego co się za nią dzieje. Klient mimo wyświetlanego kontentu widzi, co sklep/galeria ma do zaoferowania w środku.

Innowacja - nakładki na okna i klamki dla firmy solo w 2018 roku.

Alicja Nawracaj-Szramowiat w ramach projektu „PODWYŻSZENIE KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SOLO W SKUTEK WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ” dla firmy SOLO wykonała usługi projektowe polegające na:

- zaprojektowaniu nowych, innowacyjnych produktów - nakładek aluminiowych na okna PCV - 3 projekty wzornicze nowego produktu - OKNA Z NAKŁADKĄ ALUMINIOWĄ (po jednym projekcie wzorniczym dla każdego z 3 stylów - klasyczny, nowoczesnym, rezydencyjny)

- zaprojektowaniu nowych, innowacyjnych produktów - klamek - 6 projektów koncepcji

- zaprojektowaniu gamy kolorystycznej dla nowych produktów - nakładek aluminiowych na okna PCV

Powyższe działania zostały zrealizowane w podziale na etapy tj. projekt koncepcyjny, projekt szczegółowy i nadzór nad wdrożeniem.

Innowacja – nakładki na okna i klamki dla firmy solo w 2018 roku.

Zabezpieczenie słupa

Zaprojektowaliśmy narożniki na słupy do Showroom’u firmy BESTER SKLEJKI, które na tyle okazały się atrakcyjne, że są już nawet produkowane i sprzedawane przez tą firmę.

Narożniki te zabezpieczają słupy, ocieplają wizualnie poprzez zastosowanie drewnianej sklejki oraz służą jako dodatkowe oświetlenie. Mogą również występować w dowolnej kolorystyce jak i sterowalny pasek led. Słupy konstrukcyjne są elementami konstrukcji często wykorzystywanymi we współczesnych wnętrzach. Zastępują długie odcinki pełnych ścian i potęgują wrażenie przestrzeni poprzez łączenie kilku pomieszczeń w jedną.

Zarówno we wnętrzach prywatnych jak i publicznych stanowią dominujący element. Dlatego trzeba zadbać o to, aby stały się jego ozdobą, a nie przeszkodą.

Wymiary 850 x 182 x 15 mm

Drewniana, półokrągła listwa narożna o charakterze dekoracyjnym, z opcją oświetlenia led.

Zabezpieczenie słupa

Innowacja - podświetlane okno i filtr antysmogowy dla firmy pamo w 2020 roku.

Alicja Nawracaj Szramowiat pomogła w realizacji projektu, w którym firma PAMO wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty jakimi są okna z innowacyjnymi funkcjonalnościami w dwóch kategoriach:

- BASIC - okna z innowacyjnej linii wyposażone w nawiewniki, w których zamontowane zostaną filtry węglowe, zatrzymujące zanieczyszczenia powietrza: pył zawieszony PM10, dodatkowo oczyszczające napływające powietrze z węglowodorów, substancji organicznych i alergenów

- PREMIUM - w produktach w tej kategorii w nawiewnikach zostaną umieszczone filtry węglowe o zwiększonej gęstości, a tym samym skuteczności zatrzymywania zanieczyszczeń i alergenów

Ponadto w nowej ofercie będzie możliwość wyposażenia okien w listwę z diodami LED, oświetlającą powierzchnię szyby. Wbudowany w okno system oświetlenia pozwoli na nastrojowe doświetlenie wnętrza oraz kolorystyczne wyróżnienie budynku.

System oświetlenia będzie sterowany za pomocą specjalnie zaprojektowanej aplikacji, pozwoli na nastrojowe, różnobarwne doświetlenie wnętrza w zależności od preferencji użytkownika.

Innowacja - podświetlane okno i filtr antysmogowy dla firmy pamo w 2020 roku.