PL EN

Expo 2020 Dubaj

Aż kilka lamp projektu Alicji Nawracaj Szramowiat zarówno LED PANEL ALLOW BY LED LIVE jak również ALLOW HOLLLOW BY NEWMAT znalazło się pośród 21 polskich firm na Expo 2020 Dubaj od 18 listopada do 1 grudnia 2021 w pawilonie Poland at EXPO na wystawie „Creative by nature” promujące polskie innowacje, której organizatorem jest Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej przy wsparciu Ministra Rozwoju i Technologii.

Wystawa ma na celu promuję polskich innowacji, design i sztukę i wpisuje się w tematykę ogólną EXPO 2020 oraz w główne hasło Pawilonu Polski, które brzmi: „Poland. Creativity inspired by nature”. Jest prezentacą wybranych, najciekawszych, innowacyjnych produktów polskiego przemysłu i rzemiosła. Twórcy wielu z nich inspirowali się właśnie pięknem Natury.

Uniwersalny kształt lamp ALLOW pasuje do różnorodnych stylów wnętrzarskich i umożliwia kreowanie przestrzeni na wiele sposobów. Umieszczenie dwóch lamp obok siebie pod różnymi kątami daje niezwykły efekt, który może kojarzyć się z rozpiętymi skrzydłami lecącego ptaka.