pl en de fr ru

2 miejsce w konkursie ogólnopolskim na „Hotel z Pomysłem” V edycja konkursu ODYSSEY CLUB HOTEL WELLNESS & SPAHOTELARZ 01/2012

link do całego artykułu na stronie www.e-hotelarz.pl

odysseya

ODYSSEY: "wysoki poziom nie oznacza tu ostentacyjnego luksusu"

(...)

2. miejsce: ODYSSEY CLUB HOTEL WELLNESS & SPA

„Nowoczesna architektura w pełnej harmonii z naturą. Już sam widok z panoramicznych okien na zielone otoczenie, Kielce i Góry Świętokrzyskie dostarcza niezapomnianych wrażeń. Ponadto imponujące SPA, sale konferencyjne idealne na kameralne spotkania, funkcjonalny design pokoi. Odyssey jest klasą sam dla siebie i wystarczającym powodem do zaplanowania wizyty w Kielcach” Paweł Rytel. „Miejsce, które wybiera się za widok na… i panoramę z… Twórcy hotelu obydwa atuty świetnie podkreślili” Igor Galas. „Przyjemna bryła hotelu, ciekawe jasne wnętrza, taras z widokiem na panoramę Kielc” Alex Kloszewski, Colliers International. „Za pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w województwie świętokrzyskim, zwrócenie uwagi na piękne, nie do końca odkryte regiony Polski, za bogatą ofertę SPA , ale i tę dotyczącą dbałości o zdrowie i kondycję. Oczywiście wyróżnienie również za design” Dorota Malinowska, Cushman & Wakefield.

„Pokoje urządzone w nowoczesnym, estetycznym stylu. Harmonijne wnętrza o leśnej scenerii, kojąca kolorystyka, dużo światła, co sprzyja wypoczynkowi. Możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza usług SPA & Welness” Jacek Czepczyk, prezes Małopolskiej Izby Hotelarstwa. „Klimat tam panujący oddaje atmosferę przytulnego luksusu. Wnętrze emanuje przyjemnym ciepłem” Agata Abramczuk, projektant wnętrz w firmie Madame. „Przykład obiektu, gdzie wysoki poziom nie oznacza ostentacyjnego luksusu. Doskonale przygotowana oferta dla wymagających gości” Zbigniew Adamów-Bielkowicz.

(...)